Muziek

Jan En Aafke Bolt

Meindert Talma en De Jonge Boschfazant

CLIP

SONGTEKST

Ik ben al in de negentig. Zie terug op een goed bestaan. Vooral in de jaren zeventig is alles heel mooi gegaan. Er was veel schilderwerk. Of we gingen naar de Hippolytus kerk. Daar kwamen neef Peter en nicht Marga. Dat was altijd gezellig ja.

En als ik nu kijk in dit foto-album zie ik hoe het balletje heeft gerold. Op ’t Hogeland in Middelstum voor ons, Jan en Aafke Bolt.

Kijk eens hier Margaatje lief, met haar favoriete trui met blokken, geïnspireerd op Mondriaan motief, is ze Lassie de hond aan het lokken. In de winter op de ijsbaan. Of wandelen door de sneeuw. Het leven is vallen en opstaan. Ook in de vorige eeuw.

En als ik nu kijk in dit foto-album zie ik hoe het balletje heeft gerold. Op ’t Hogeland in Middelstum voor ons, Jan en Aafke Bolt.

En zie ik de muts met hangoren. Sneeuw en rijp aan de bomen voor de Toornwerder kerktoren. Dan denk ik: wat voor tijd gaat er nog komen?

Ja dat zijn zomaar wat feiten. Achterhuis liepen de geiten. Zo is het balletje gerold. Voor ons, Jan en Aafke Bolt.

© All rights reserved

INFO

  1. Lied op ‘Schandalig’ (Excelsior Recordings; 24 maart 2023)
  2. Tekst en zang: De Jonge Boschfazant
  3. Compositie en zang: Meindert Talma
  4. Opname en mix: Arjan Spies
  5. Muzikale begeleiding: Das Audio Combo

KOMT VOOR OP